2010-OKJ jelentkezés

Az oroszlányi Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola a 2010/2011-es tanévben is indít OKJ képzéseket érettségizett tanulók számára. Felhívjuk a figyelmet, hogy nappali képzésre csak 18 és 23 éves kor között lehet jelentkezni! Betöltött 23 éves életkor felett délutáni képzéseinket ajánljuk.

Amennyiben jelentkezni szeretne valamely OKJ képzésünkre, be kell fáradnia a Lengyel József Gimnázium titkárságára - 2840 OROSZLÁNY, Kossuth Lajos utca 2. Fontos, hogy a gimnázium a nyári időszakban szerdánként tart ügyeleti napot, ahogy az honlapunkon is olvasható.

Beiratkozáskor kérjük hozza magával a születési anyakönyvi kivonatát, lakcímkártyáját, személyi igazolványát, és ha már van, akkor meglévő OKJ bizonyítványát is. A dokumentumok bemutatása, valamint a jelentkezési eljárás után szeptemberben megkezdheti tanulmányait az iskolában.

Az adminisztrációs munka gyorsítása: Kérjük, hogy amennyiben lehetősége van rá, az itt elérhető PDF állományt nyomtassa ki egy A/4-es lap két oldalára, töltse ki és hozza magával a beiratkozáskor. Ezzel felgyorsíthatja a titkárság munkáját, amit előre is köszönünk!

További információkért hívja a gimnázium központi telefonszámát!

(06-34) 361-291

Köszönjük!