Informatikai képzés

A Komárom-Esztergom Megyei Civil Szolgáltató Központ, a Nonprofit Információs és Oktató Központ (NIOK) Alapítvány és a Civil Szolgáltató Központ (CISZOK) hálózat közös E-civil programja keretében 2007. július 2-án Tatabányán elkezdődött a civil szervezetek számára kialakított informatikai program. A hároméves projktet az ország minden megyéjében a Microsoft Korlátlan Lehetőségek programja támogatja.

Ennek részeként a United Way- Vértes Vidéke Alapítvány, a Komárom- Esztergom Megyei Civil Szolgáltató Központ szervezésében képzéssorozat indult civil szervezetek képviselői, tagjai számára, melynek során informatikai alap- és középfokú ismereteket, valamint a szervezetek munkáját segítő tudást (MS Office, internethasználat, e-mailezés, számítógépes biztonság, adománygyűjtés, alapvető jogi ismeretek stb.) lehet majd elsajátítani, tehát olyanoknak lesz hasznos, akik már elkezdték a számítógép használatát.

A tanfolyam térítésmentes, végzettséget nem ad, a tudás elmélyítését, gyakorlását, a funkciók biztonságos használatát szolgálja.

A következő informatikai képzésnek az oroszlányi Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola (2840 Oroszlány, Kossuth. u. 2.) ad helyet november 25-én és 26-án, délután 13 órától 18 óráig. A képzést követően egyéni és csoportos konzultációs lehetőségeket biztosítunk.

A program egyéni foglalkozási is igényel, ezért maximum 10 fő vehet részt.

Jelentkezést 2008. november 24-ig fogadunk el az alábbi címen:

Az érdeklődők a programmal kapcsolatos bővebb információkért forduljanak irodánkhoz, és helyi partnerünkhöz:

United Way- Vértes Vidéke Alapítványnál Urbán Zsuzsannához

Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 1. 104-es iroda