ALAPÍTVÁNY

KRÉTA

Belépés a KRÉTA felületre

Belépés a KRÉTA e-ügyintési felületére

K R É T A  kapcsolattartó:
Horváthné Schein Éva ig.h.
+36-34 361-291
8:00 - 16:00
kozepiskola.oroszlany@gmail.com

2012-Közlemény

Iskolánk Oroszlány Város
Önkormányzata
2012. február 28-i
döntése értelmében a
HAMVAS BÉLA GIMNÁZIUM
ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA

nevet viseli
2012. szeptember 1-jétől.
(Hamvas Béla életrajza)

Keresés

2011/12-es tanév induló osztályai

Oroszlány Város Gimnáziuma és Szakképző Iskolája a 2011/2012-es tanévre gimnáziumi és szakközépiskolai képzésre a következő tanulókat vette fel (A változtatás jogát fenntartjuk!):

2011/2012-ES TANÉV
5.A Osztályfőnök: VARGA ÉVA
1.  Apró Emília Dorina
2.  Bíró Kitti Erika
3.  Bodnár Krisztián József
4.  Eredi Sára
5.  Fadil Dominika Amina
6.  Gál Anna
7.  Gál Niké
8.  Gedo Petra
9.  Horváth Krisztina
10. Kerek Alexandra
11. Kovács Natália Csenge
12. Licskó Tímea
13. Mátéfi Kristóf Sándor
14. Modrián Vilmos
15. Novák Bence
16. Oláh Roland
17. Scwarcz Nikoletta
18. Spindler Hanna
19. Szilágyi Boglárka
20. Szilágyi József
21. Tőre Vivien
22. Vasi Nóra
23. Wertheim Döníz

2011/2012-ES TANÉV
9.B Osztályfőnök: KISNÉ VARGA GABRIELLA
1.  Babai Bence
2.  Benczik Tamás
3.  Boldizsár Tamás
4.  Csapucha Tamás
5.  Danyi Bianka
6.  Decsi Katalin
7.  Demeter Szilárd
8.  Erdős Richárd
9.  Guta Beatrix
10. Járvás Nikoletta
11. Juhacsek Renáta
12. Kardos Sarolta
13. Katona Dorina
14. Kecskés Zsolt József
15. Király Krisztina Irén
16. Kósa Brigitta
17. Mészáros Márk
18. Molnár Kristóf
19. Nagy Benjamin
20. Nagy István
21. Németh Kristóf
22. Pulik Andrea
23. Radics Péter Erik
24. Ronyecz Réka
25. Rózsa Gergő
26. Somogyi Attila
27. Stock Tibor
28. Szolnok Máté István
29. Turán Gergő
30. Végh Helga
31. Vinitor Bettina
32. Zobor Nikolett

2011/2012-ES TANÉV
9.C Osztályfőnök: PÓCZOS TAMÁS
1.  Arnóczky Dávid
2.  Balogh Richárd
3.  Bercsik István
4.  Busai Bernadett Klaudia
5.  Deák Adrián
6.  Farkas Zoltán
7.  Fehér Barbara Ildikó
8.  Fidrich Márk Zsolt
9.  Hajnal Ádám
10. Hajnal Dániel
11. Hezler Veronika
12. Horváth János
13. Kluber Petra
14. Krüpl Dániel Ferenc
15. Lakatos Mónika
16. Lakatos Tibor
17. Magyar Dorina
18. Palhad Bettina
19. Pammer Nikolett
20. Pongó Barbara
21. Sabján Bence
22. Szabó Bianka
23. Szász Norbert
24. Szilas Dóra Veronika
25. Tamás Károly
26. Tóth Gergő Géza


2011/2012-ES TANÉV
9.D Osztályfőnök: EICHARDT JÁNOS
Művészeti szakmacsoport – grafikus szak
1.  Balassa Márk
2.  Baráth Anikó
3.  Csiki Arnold Imre
4.  Csorba Csilla
5.  Deli Barbara
6.  Havasi Renáta
7.  Károlyi Máté
8.  Kovács Ágnes Borbála
9.  Pálinkás Viktória
10. Papp Petra
11. Pásztor Ágnes
12. Schaffer Melinda
13. Sipka Fédra Brigitta
14. Váradi Ramóna
Gépészeti szakmacsoport
15. Boér Ferenc
16. Czigléczki Rajmund
17. Énekes Attila Róbert
18. Erl Szabolcs
19. Gyuga Dávid
20. Hadnagy Bence
21. Horváth Melánia
22. Kovács Artemízia
23. Kuris Renátó
24. Lidák Gábor Balázs
25. Szita Dominik Attila
26. Vass Dzsenifer
27. Zobor Csaba László

2011/2012-ES TANÉV
Szakiskolai osztály
1.  Babai Éva Erzsébet
2.  Baróczi Márk Valentin
3.  Bogdán Mária Magdolna
4.  Csóra János Dániel
5.  Danó Márk
6.  Danyi Katalin
7.  Ecsedi Ádám Lajos
8.  Hemperger Dávid
9.  Hemperger Jenifer
10. Kalina Dávid
11. Kishonti Károly
12. Kutacs Krisztofer
13. Macskási Gergő Jenő
14. Marczin Markó Lucián
15. Molnár Dávid Lajos
16. Monos Szabina
17. Nyolcas Márk György
18. Parragi Csaba
19. Pisch János Máté
20. Rajnai István György
21. Révay Daniella Csilla
22. Rideg Bence
23. Rösszer Szabolcs
24. Szabó Erzsébet
25. Tóth Máté Ferenc
26. Turi Patrik Márk
27. Zsitvai Hajnalka Anasztázia

Látogatottság

495069
Mai nap:Mai nap:21
Tegnap:Tegnap:85
A héten:A héten:106
Ebben a hónapban:Ebben a hónapban:1179
ÖSSZESEN :ÖSSZESEN :495069

Nyelvvizsga

LanguageCert