2011-Karácsonyi készülődés

KARÁCSONYI KÉSZÜLŐDÉS

2011. december 14-én meghitt karácsonyi ünnepség volt Oroszlány Város Gimnáziumában és Szakképzó Iskolájában.

Székhelyünkön az 1. órában a legkisebbek, az 5. a osztályosok teremtettek karácsonyi hangulatot zenés ünnepváró műsorukkal, melyben az évszakok bemutatása a tél, különösen a karácsony örömeit emelték ki. A műsort Varga Éva tanárnő tanította be, s közreműködött az énekkar is Takács Tímea tanárnő vezetésével. (Képgaléria)

A Telephelyen a diákok és tanárok a 3. órában élvezhették a Nyírőné Szabó Éva tanárnő által betanított színvonalas műsort. A nap programja ott Zumba–bemutatóval folytatódott Csiszár Anita vezetésével.

Délután a gimnáziumban már hagyományos adventi szöszmötölő keretében választhattak a tanulók a sok-sok lehetőség közül. Készíthettek karácsonyi díszeket papírhajtogatással, száraztésztából, fenyőtobozból, szalvétából, dekorgumiból hóemberes hűtőmágnest alkothattak, üveget festhettek, stb. Sok tanuló élt a lehetőséggel, amit az is bizonyít, hogy hamar elfogytak a felhasználható anyagok.

A „teaházban” finom teák mellett egy angol anyanyelvű vendéggel is beszélgethettek és énekelhettek a diákok. A nagyobbak műveltségi vetélkedőn próbálhatták ki tudásukat komoly és vidám feladatokban egyaránt.

Emellett a tornateremben villámtorna is volt. A 12. évfolyamosok röplabdatornáját a 12. A osztály csapata nyerte, akiknek ezúton is gratulálunk.
(Csütörtökön folytatódott a sportos hangulat. Tanárok és diákok mérték össze röplabdázásban tehetségüket. Izgalmas mérkőzéseket vívtak a csapatok, és jó hangulatban telt el ez a nap is.)

Köszönet a lelkes tanároknak a szervezésért!
Boros Lajosné
Eichardt János
Handl Attila
Hartmann-né Drexler Ilona
Horváthné Schein Éva
Karácsony László
Kuzsmiczky Renáta
Majorovitsné Mózes Gertrúd
Mikus Katalinnak
Mucsiné Palásthy Ágnes
Nyírőné Szabó Éva
Oláhné Fidrich Éva
Póczos Tamás
Pózner Gábor
Sáhóné Varga Katalin
Ürmös Teréz Klára
Varga Éva
Mosoly Reméljük, senki nem maradt ki a sorból! Mosoly

Külön köszönetet szeretnénk mondani az iskola alapítványának az anyagi támogatásért!

K Ö S Z Ö N J Ü K !

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk!