2014/2015-Tagozatkódok

Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola
tagozatkódjai a 2014-15-ös tanévre a gimnáziumi, szakközépiskolai és szakiskolai képzésre:

GIMNÁZIUM

Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola - 2840 Oroszlány, Kossuth Lajos u. 2. - Tanulmányi terület:
4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv, normál oktatás, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/óraszámú oktatás német nyelv tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/óraszámú oktatás angol nyelv tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/óraszámú oktatás matematika és informatika tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/óraszámú oktatás biológia tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/óraszámú oktatás belügyi rendészeti ismeretek és katonai alapismeretek tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő helyi tanterv,emelt szintű/óraszámú oktatás rajz és vizuális  kultúra tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos +1 nyelvi előkészítő évfolyam, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/óraszámú oktatás angol nyelv tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos +1 nyelvi előkészítő évfolyam, kerettantervre épülő helyi tanterv, emelt szintű/ óraszámú oktatás német nyelv tantárgyból, általános tantervű

4 évfolyamos, kerettantervre épülő, emelt szintű/óraszámú oktatás testnevelés tantárgyból, általános tantervű

Szakközépiskola

Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola - Eötvös Loránd Szakközép és Szakiskola - 2840 Oroszlány, Asztalos János utca 2. - Tanulmányi terület:
Szakközépiskolai (4 + 1 évfolyamos) képzéseink a TELEPHELYEN:
Gépgyártástechnológiai technikus

Szakiskola

Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola - Eötvös Loránd Szakközép és Szakiskola - 2840 Oroszlány, Asztalos János utca 2. - Tanulmányi terület:
3 évfolyamos, "előrehozott" szakképzés: Szociális gondozó és ápoló

3 évfolyamos, "előrehozott" szakképzés: Gépi forgácsoló

3 évfolyamos, "előrehozott" szakképzés: Hegesztő

Választható idegen nyelvek: angol, német, francia, spanyol, orosz