ALAPÍTVÁNY

2012. szeptember 1-jétől.
(Hamvas Béla életrajza)

2015-Diákbiológus és – környezetvédő Napok

Immár 13. alkalommal rendezték meg a Diákbiológus Napokat a tatabányai Bárdos László Gimnáziumban 2015. április 16-17-én.

Ahogy eddig szinte minden évben, úgy idén is képviselte a Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskolát 1-1 diák, valamilyen általa választott kutatási témával. Idén Lévai Gergő 12.A osztályos tanuló mérette meg magát a ”Miért jó együtt élni, avagy hasonló életmódú pókok együttélése” című kiselőadásával.

A jól felépített, kerek egészet nyújtó előadás és a téma feldolgozása minden tekintetben elnyerte a zsűri tetszését. Az országos versenyen 13 előadó közül első helyezettként léphetett a díjkiosztó ünnepségen a zsűri elé, holtversenyben egyik diáktársával.

Lévai Gergő felkészítő tanárai Dr. Radványiné Varga Andrea és Eichardt János voltak.

Gergőnek további sikereket kívánunk és gratulálunk az elért eredményéhez!

Látogatottság

Mai nap:Mai nap:51