Matematika 2008 - 1. forduló

Kedves Versenyző Diákok!

Nevezéseddel csak nyerhetsz! Ebben a versenyben nincsenek vesztesek, hiszen gondolkodó képességed, feladatmegoldó készséged mindenképpen fejleszted. Ha pontosan levezeted a feladatok megoldását és  gondolatmeneted helyességéről minket is sikerül meggyőznöd, akkor biztosan az elsők közé kerülsz! Smile

Tárgyi jutalmak mellett, a versenyen való eredményes részvétel a gimnáziumba történő jelentkezésed esetén előnyt jelent számodra!

Megoldásaidat a mellékelt feladatlapon kidolgozva, szaktanárodon, iskoládon keresztül, vagy egyénileg is eljuttathatod hozzánk. Ha az utóbbit választod, leveledet zárt borítékban küldd el a Lengyel József  Gimnázium és Szakközépiskola címére:
2840 Oroszlány, Kossuth Lajos út 2.

A borítékra írd rá a "MATEMATIKAVERSENY" szót és jelezd az ÉVFOLYAMODAT is! A borítékot a gimnázium portáján is leadhatod - vagy postán is feladhatod.

Kérjük, hogy ügyelj a határidők pontos betartására! Az első forduló megoldásait október 17-ig, a másodikét október 31-ig kell elküldeni!

Kitartó, eredményes, sikerélményekben gazdag feladatmegoldást kívánunk! Smile

Oroszlány, 2008. október 6.

A feladatlapok erről a címről letölthetők!