2010-HÉBÉ-LeJó

2010. január 30-án, a Hébé Művészeti Iskola moderntánc tanszaka részt vett a Nagykanizsán megrendezett IDF Magyar Bajnokság és a VB Kvalifikációs versenyén. A táncosok közül igen sokan a Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola tanulói.

A Hébések 5 Magyar Bajnoki címet szereztek és a 9 dobogós helyezéssel kvalifikációs jogot kaptak a világbajnokságra is. A lányok felkészítő tanára Geisztné Gogolák Éva Hébe M.I. igazgatója, nívódíjas moderntáncpedagógus, a Magyar Majorett Szövetség elnöke és az IDF magyarországi alelnöke.  Másik felkészítő tanár Zahnna Kozlenko, az Operettszínház táncosa és koreográfusa.

A csoport tagjai:
Bakó Rita Lili (LeJó), Fedor Réka (Árpád Gimi), Kerekes Fruzsina (Árpád Gimi), Major Nikolett (LeJó), Pap Zsófia (LeJó), Simai Réka (LeJó), Szűcs Alexandra (LeJó), Szűcs Kamilla (LeJó), Tajkov Alexandra (LeJó), Varga Flóra (LeJó)

- Dance show kategóriában (duó mini, solo youth, formation youth, small group junior, solo junior, small group adult, formation adult), 4 arany, 2 ezüst, 1 bronz

- Fantasy show kategóriában (formation adult) 1 bronz

- Latin show kategóriában (formation adult) 1arany érmet nyertek.

Gratulálunk az elért sikerekhez!

A Világbajnokság 2010. május 26-31. között lesz Nagykanizsán.

Minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várunk!

Smile

1.